Derrasa

170 EUR

Shitet nga: Xhoni 28 Korr 07:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shiten derrasa dhe binare. Druri eshte cilesi e larte me pak shenja. Cmimi okazion!!
Leaflet
Në fillim