Depozite Gazi 61.000 litra

8 000 EUR

Shitet nga: SHKELQIM 24 Shk 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE . SHITET PER ARSYJE MOS PERDORIMI . KA LINJE TUBACIONI DHE POMPE .

+355693817393
SHKELQIM
0693817393
Leaflet
Në fillim