Bojra italiane & greke shiten me shumic okazion

0 LEK

Shitet nga: Bojra 09 Sht 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shiten bojra akrilike italiane , dhe ekologjike per brenda , me shumic , grafiato 1.2 selikon izomat .
Leaflet
Në fillim