armatur per nje solet 150 m 2

2 000 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: dori 29 Pri 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
derrasa nje solet e perdorur.3.5 m 3 e shumta 3 meter nje m 3 4 m.20 m 2 betoforem.bazamak shkalle 24 cop.puntela tubo afro 40 cop.skela 25 cifte.binar 3 m kub. copa drrase
etj.shiten te gjitha.ne cmim perfshihet dhe 4 m kub derras me permasa 2.4x45 3x45 3x24 4x24 5x24 spesor 4 cm ,e perdorshme per kollona breza per siper skelave te murit suvas etj.okazion gjithcka .shiten se jam merzitur me kte pune
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione