Materiale dhe vegla ndertimi

0 EUR

Shitet nga: Blerim 23 Qer 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
*pompe suvatimi
*vibrator betoni
*betoniere benzine dhe korenti
*tranxhe dhe banko hekri
*gjenerator
*kompresor
*skeleri armature
*puntela
*armature (betoforma te ndryshme , derrase , binare te ndryshem)
* etj..............
Leaflet
Në fillim