Rele Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)

12 LEK

Shitet nga: Sonoff Wireless 19 Shk 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Tregtoj Rele Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga telefoni ose edhe nga jasht duke cfrytezuar 3G ose 4G e celularit shif foto.Mund te lidhni cfardolloj aparature tjeter p:sh nje brave elektrike ose nje aparatur tjeter.Ky komponent punon me tension 220 volt mban deri ne 2000W ngarkes eshte shum i thjesht ne perdorim mund te komandoni telefoni.
Cmimi 12 mij lek te vjetra copa.
Bejme dergesa me poste ne te gjithe Shqiperin dhe Kosoven.
Na ndiqni ne Instagram Materjale Elektrike Durres
Sonoff Wireless
0697309899
Leaflet
Në fillim