Rele Kohe per (Ndricim Shkalle)220V 16A

12 LEK

Shitet nga: Rele Kohe per (Ndricim Shkalle) 01 Qer 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Tregtojme Rele Kohe(0.5 Deri 20Min) per Ndricim Shakalle por qe munde ta perdoresh edhe per te ven ne pune edhe aparatura te tjera.Tensjon 220V ngarkesa Max16A.Komponentet jan te Rij ne Kuti dhe jepen me Garanci.
Cmimi 12 mij lek te vjetra copa.
Rele Kohe per (Ndricim Shkalle)
0697309899
Leaflet
Në fillim