Rele Kohe per (Ndricim Shkalle)220V 16A

Shitet nga: Rele Kohe per (Ndricim Shkalle) 28 Sht 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 LEK

Komuna: Durrës
Tregtojme Rele Kohe(0.5 Deri 20Min) per Ndricim Shakalle por qe munde ta perdoresh edhe per te ven ne pune edhe aparatura te tjera.Tensjon 220V ngarkesa Max16A.Komponentet jan te Rij ne Kuti dhe jepen me Garanci.
Cmimi 10 mij lek te vjetra copa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim