Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)

26 LEK

Shitet nga: Mbrojtesa nga "Mbitensioni" 19 Shk 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte ,Jan komponent te cilet montohet ne kuader zen vendin sa per dy automat ,
montimi eshte i thjeshte montohet para ose pas salvavites.
Vepron me tensjon te ulet nen 160 v (+-5v)
vepron me tensjon te lart mbi 270 v (+-5v).Ose mund te gradohen sipas deshires.Mbrojtesi sic shifet ne foto ka tre llampa sinjalizimi jeshilja tregon nje punim normal,
kurse kur ndizet e kuqja tregon qe tensjoni nuk eshte normal dhe ne menyre automatike
ckycet qe mos te pesojne dem Aparaturat Shtepiake ,ne momentin qe tensjoni normalizohet
mrojtesi kycet perseri dhe i jep tensjon shtepis.Ky veprim behet nga mrojtesi ne menyre automatike.
Pervec sitemit monofaz kemi dhe mrojtesa per sitemin trefazor .Mbroni Shtepite Tuaja.Mbrojtesat jepen me Garanci (.Bejme dergesa me poste ne te gjith Shqiperin dhe Kosoven)
Mbrojtes Mono Faz (40A/60A )- 2600 lek te reja.Me Voltmeter.
Mbrojtes Mono Faz (40A/60A)- 3000 Lek te reja.(Me Voltmeter dhe tregues Rryme + Gradim nga Jasht)
Mbrojtes 3 Fazor 63A - 4000 lek te reja.
Mbrojtes 3 Fazor 100A - 5000 lek te reja.

Cel 069 73 09 899.
Mbrojtesa nga "Mbitensioni"
0697309899
Leaflet
Në fillim