Mates Energjie Elektrike(Sahat 3 Fazor)

60 LEK

Shitet nga: Mates Energjie Elektrike 19 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Tregoj Mates energjie Elektrike (Sahat)kwh.
Matesit jan te rinj dhe jepen me Garanci.
Sahat Mates Mono Faz-24 mij lek te vjetra.
Sahat Mates Monofaz - 26 mij lek te vjetra.
Sahat Mates MonoFaze-32 mij lek te vjetra(Me tregues Tensioni,Rryme,Frekuece etj)
Sahat Mates 3 Fazor - 60 mij lek te vjetra.
Bejme dergesa me poste ne te gjithe Shqiperin dhe Kosoven.

Cel 069 73 09 899
Mates Energjie Elektrike
0697309899

WhatsApp:
0697309899
Leaflet
Në fillim