Mates Energji Elektrike (Kwh)cel 0697309899

0 LEK

Shitet nga: Mates Energjie (Kwh)0697309899 Dje 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Tregtojm Mates Energjie Elektrike si per sistemin Mono Faz edhe per ate 3 Fazor.

Cel0697309899

Bejme dergesa me poste ne te gjithe Shqiperin dhe Kosoven.
Na ndiqni ne Instagram ose ne Facebook
(Materjale Elektrike Durres ⚡⚡⚡)
Leaflet
Në fillim