Fluke 325 True Rms (Posta Falas) Oferte e limituar

135 EUR

Shitet nga: Fluke 325 True Rms Dje 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 2 000 LEK / muaj

Leaflet
From
Store
Komuna
Durrës
Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri.
Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilesi dhe vlera reale ne matje.
Dergesa m,e poste Falas, pagesa behet ne momentin kur dorzohet malli.
Na ndiqni ne Instagram Materjale Elektrike Durres.
Cel 069 73 09 899
Cmimi 135 euro Oferte per nje kohe te limituar.
Fluke 325 True Rms
0697309899
Leaflet
Në fillim