Disqe prerese hekuri dhe disqe pastrues 1mij lek

100 LEK

Shitet nga: Ggg 15 Sht 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Disqe prerese dhe disqe pastrues jan 120 cop pastrues dhe 200 cop preres .. 1 mij lek copa
Leaflet
Në fillim