Automat 4Polar (80A/100A/125A)Posta Falas

35 LEK

Shitet nga: Automat 4 Polar 80A/100A/125A 19 Shk 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Tregtoj Automat 4 polar te ngarkesave te ndryshme.
Automatet jan te rij dhe jepen me Garanci.

Automat 4 Polar 80A - 35 mij lek te vjetra.
Automat 4 Polar 100A - 40 mij lek te vjetra.
Automat 4Polar 125 A- 45 mij lek te vjetra.
Automatet jan te Rij dhe jepen me garanci.
Cel 069 73 09 899.
Automat 4 Polar 80A/100A/125A
0697309899
Leaflet
Në fillim