Hekurkthyse , prerese hekuri

0 LEK

Shitet nga: Tush 21 Maj 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibër
Shes 1 hekur kthyse oskam qe kthen deri 32 eshte ne gjendje shum te mire pune.Shes prerese dhe kthyse Hekuri pret deri 22 dhe kthen deri ne 25, 3 fazore. Gjithashtu shes dhe prerese hekuri mono’faz. (220v) qe pret deri ne 26 Viti 2015 mund te kontaktoni ne what ssap 00393206312644
Leaflet
Në fillim