Vinc ure dhe tala te ndryshem nga 1ton gjer 10ton

Shitet nga: Vlash 12 Nën 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes vinc 2,5 ton ure per kapanano ne gjendje pune kemi dhe tale te ndryshme

0682026492
0698911953
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim