Vidiator Makita 28V me goditje professional

Shitet nga: niri Sot 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 LEK   17 000 LEK

Komuna: Tiranë
Vidiator Makita 28V me goditje professional
i shoqeruar me 2bateri 28volt lithium dhe aksesoret perkates ,
te interesuarit cel 0684144128
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim