vidiator Makita 12v

7 000 LEK

Shitet nga: niri 08 Gush 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
vidiator Makita 12v i shoqeruar me 2bateri Lithium + karikues dhe valixhen e vet
Leaflet
Në fillim