Vegla pune profesjonale,

0 EUR

Shitet nga: Set makita 30 Sht 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet set makita I ri . Ne ofert 480 euro, kemi dhe vegla tjera te gjitha profesionale dhe me garanci , unaza e re tiran pran alfa bank,
Set makita
0675462279
Leaflet
Në fillim