Vegla pune profesjonale

0 LEK

Shitet nga: Vegla pune profesjonale 30 Korr 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kemi vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura si hilti makita metabo Bosch dewalt etj. Si dhe servis profesjonal, unaza e re tiran. pran alfa bank,
Vegla pune profesjonale
0675462279
Leaflet
Në fillim