Vegla pune profesjonale Bosch

0 LEK

Shitet nga: Vegla pune profesjonale 20 Maj 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kemi vegla pune profesjonale gjermane te reja te perdorura nga markat me te njohura si Bosch, me qmime te arsyeshme dhe garanci. Si dhe servis profesjonal, unaza e re tiran Tek ura e lanes pran alfa bank,
Vegla pune profesjonale
0675462279
Leaflet
Në fillim