Trolley per ngritjen dhe montimin e Gipsit

Shitet nga: Denis Petani Sot 04:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 440 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet trolley qe perdoret per ngritjen dhe montimin e paneleve te ndryshem ne mure ose tavan (3.5m) pa pasur nevoje per disa persona ose pa i thyer cepat e paneleve.
E re fringo, ne kuti
Nese keni pyetje ose oferte, kontakt numrin ne Whatsup
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim