Trapano BOSCH profesional GSB 21-2RE

25 000 LEK

250 000 LEK

Shitet nga: Albavegla 20 Qer 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Trapano BOSCH BSB 21-2 RE profesional.

Karakteristikat:
Gjendja: i ri
Fuqia: 1100 wat
Përdorimi: në hekur, beton dhe dru
Kambio: me dy shpejtësi dhe me freksion
Reostat: automatik dhe manual për kthimin e xhirove para dhe prapa

Ky është trapani më i ri i Bosch dhe nga më të fuqishmit në treg.
Albavegla e ofron per ju vetëm 25000 Lekë (të reja), më lirë se kudo tjetër.

www.albavegla.com
Leaflet
Në fillim