shprat për duroalumin dhe xhama

500 EUR

Shitet nga: elia 31 Mar 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet shtrat i gatshësh i prodhuar enkas për transport xhamash dyersh alumini dritaresh etj ose ndërroet me kompresor mbi 500 litrosh
Leaflet
Në fillim