Syzator PFAFF me 7 Programe

Shitet nga: Tani Sot 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 5 040 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

42 000 LEK   60 000 LEK

Komuna: Tiranë
Syzator i ri, ne kuti, i paperdorur, ardhur nga Italia.
Pfaff Hobbylock 4752, syzator me 7 programe qepjeje. Makine qepese ideale edhe per fillestaret, perdoret lehtesisht dhe shoqerohet me manual perdorimi. Transporti me marreveshje. Cmim i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim