Publikuar: Mar 04 2022 10:36

Shitet Makine qepse dhe Zyzator industriale

EUR

EUR
Publikuar: Mar 04 10:36
Shikime: 1
Shitet makine qepse industriale lineare FULL AUTOMATIKE (Prerje peri , forcim automatik me gradim etj.) dhe Zyzator industrial 4 gjelperesh.
Makinat jane e reja pothuajse e pa perdorura fare, jane perdorur vetem per perdorim shtepiak.
Gjithashtu shitet dhe nje manekin sfungjeri per dizenjim.
Shiten per arsye mos perdorimi.
Cmimi per te treja eshte 990 euro
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione