Publikuar: Qer 12 2022 12:57

Shitet gjenerator Iveco Aifo 220 kva, silencioz

EUR

Publikuar: Qer 12 12:57
Shikime: 301
Shitet gjerator Iveco Aifo 220 kva, motor 6 pistona Turbo, në gjendje perfekte me rreth 5 mijë orë pune. Altetnatori dhe AVR janë të markës Marelli Ka edhe panel ATS 350 Amp për ndezje automatike. Gjeneratori është silencioz, niveli l zhurmës 65 db. Për më tepër info: +355692054057
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
301
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692054057

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione