sharr dhe makineri kornizash

Shitet nga: bashkim 12 Tet 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR   500 EUR

Komuna: Tiranë
shiten per arsye mos perdorimi sharra me disk 255 me kende dhe makineria e kornizave sharra 200e makina kornizave 300e
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim