Saldatrice Professionale per industri

55 000 LEK

Shitet nga: niri 08 Gush 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Saldatrice profesionale per industri 400amper ponon me tension 160volt deri ne 460volt
monofaz dhe 3fazorshe
Marka esht TEXA GERMANY
te interesuarit te kontaktojn ne tel 0684144128


#saldatrice #saldatriqe #aparat #saldim
Leaflet
Në fillim