Publikuar: Shk 13 2022 06:11

Presë për tuba hidraulik

EUR

Publikuar: Shk 13 06:11
Shikime: 122
Shes presën mobile 12volt Finnpower P 20 CS.Në gjendje përfekte.Presa ka 10 komplete prej 3/16.---11/2. Presa është prej Findlande. Poashtu shes dhe sharrë. Për gypa hidraulik Uniflex type.EM.3.2 DC 12volt 200A P-2.0 KW.Makinat janë imortuar nga Gjermania
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
122
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344227454

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione