pjes kembimi per vegla pune

1 EUR

Shitet nga: pjesez 13 Sht 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shite disa pjese per vegla pune .karbocina.celsa fresibli trapani dhe disa indoto jo te gjitha llojet pak kan mbet
Leaflet
Në fillim