PERPUNIM FRUTASH

0 LEK

Shitet nga: Adhurim 13 Sht 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
pershendetje. shitet linje prodhimi per lengje frustash e paperdorur. MARKA: VORAN AUSTRIAKE MAKINATJANE TE GARANTUARA ME CERTIFIKIMEUROPIAN CE, KAPACITETI 360 LITRA NE ORE( perbehet nga : copetuesi, presa, pasterizatori) shiten edhe dublikator (6cop) , pasqyrke , makineri per heqjen e berthames se qershise dhe kumbulles, depozite solari 8t, brucator solari, tavolina pune(6cop)inoksi , autokalve dhe vinc autoklave, depozita 2.2t . vendodhja: peshkopi. tel: WhatsApp ose viber 00355685860801
Leaflet
Në fillim