Paisje picerie pasticerie byrektore

6 000 EUR

Shitet nga: Ervis 03 Pri 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Pasje : sobe pice e shkelqyer, sobe pasticerie byreku te dyja trefazore me kapacitet 40 byreje per 10 minuta, brumatrice, frigirifer kollone frigorifer ngrires , banak per pica e byrek dhe frigorifer per pica i gjate, ngrohese byreku tavoline per ngrohese etj
Leaflet
Në fillim