Publikuar: Maj 22 2022 11:12

Paint zoom - kompresor për ngjyrosje

EUR

Publikuar: Maj 22 11:12
Shikime: 207
Paint zoom - kompresor për ngjyrosje
✅Çmimi : 35€
TRANSPORTI FALAS DERI NË SHTËPI Në gjith KOSOVEN.
1 vit garancion.
* nuk eshte me e nevojshme te brengoseni per brushat e llomosura, valaket dhe enët te tjera per ngjyrosje.
* ua prezantojme Paint zoom kompresorin per ngjyrosje me te cilin shpejt dhe leht ngjyrosni pjeset tuaja te nevojshme per vetem me nje te kaluar te kompresorit.
* i lehte per mbajtje, kyçet ne rryme
* Fuqia 650 w
* pa pikosje, leht per tu pastruar.
* mund te perdorer me çdo lloje ngjyre.
whatsap
+38349620667
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
207
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349620667
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione