OKAZJONmakineri blloqesh me dy kallup 15 20 40 dhe

Shitet nga: bashkim 12 Nën 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 10 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

740 EUR   1 250 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet makineri blloqesh ne gjenje Pune shum te mir po thuj se e re euro i pa diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim