OKAZION vetem per disa dit Matrapik i madh HITACHI

27 000 LEK

40 000 LEK

Shitet nga: niri 08 Gush 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Matrapik i madh ka dhe 2punto..
Leaflet
Në fillim