Publikuar: Gush 10 2022 08:49

Makineri DRURI

EUR

Publikuar: Gush 10 08:49
Shikime: 1459
Makineri druri Karrel komplex me frez me dy disqe me kthim STETION. Pres per dyer tamburato elektrike dhe me shtregim me dor Sharr Shirit frez me vete bashk me robotin Plan komplex per cpime dhe Groset .kompresor 300L Cemimi total 12 mij euro i diskutushem shiten per mbyllje aktiviteti. Shitet dhe nje karrel tjeter 2000€ me frez
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1459
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682589727

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione