Publikuar: Gush 14 2022 10:14

MAKINERI DHE VEGLA TE NDRYSHME

EUR

Publikuar: Gush 14 10:14
Shikime: 1652
1 SHITET KOMBINAT SCM NE SUPER GJENDJE ME 7 PROCESTE SHARRE PLAN GROSES FREZ PUNTO ETJERA . 2 SHITET RADIAL SUPER GJENDJE .
3 SHITET KMPRESOT ITALIAN FINI 500 L .4 SHITEN PISTOLETE BEA NJE E MADHE DHE NJE E VOGEL NE KUTI TE REJA KA DHE TE PERDORURA .
1. SHARRA KOMBINAT 4300 EURO
2. RADIAL 1350 EURO
3. KOMPRESORI 1450 EURO
4. PISTOLETA MADHE 480 EURO DHE 210 EURO
5.GRIRESE SYNGJERI 800 EURO
6. BANGO TAPICERIE 700 EURO
CMIMET NUK NDRYSHOJNE SHUME
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1652
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355682046911

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione