Makine Qepese Köhler Gjermane

Shitet nga: Devi Dje 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Tiranë
Makina qepse eshte ne gjendje perfekte pune,
Disponon te gjithe aksesoret e saj origjinal,
Marka Köhler Gjermane,
Ka 2 sirtar,
Mund te komandohet dhe me kembe,
Hapet ose mbyllet dhe mund te perdoret dhe si tavoline,
Shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim