Makine per Polikolor

1 280 EUR

Shitet nga: Migjen 03 Gush 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Vizito dyqanin ne qender te Prishtines
Rruga Bajram Bahtiri te Medreseja
qe 4 vite punojm
Shesim makina te ndryshme dhe Servisojm
Kontakto viber
Leaflet
Në fillim