Makin Qepse Profesionale(industriale)

600 EUR

4 500 EUR

Shitet nga: Makine Dje 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Makina lineare industriale per rrobaqepsi e perdorur pothuaj ere sic duket dhe ne foto jepet me prove550€ kemi dha 1 braco 550€ e cila mund te ndrrohet me makin kopsash.
Leaflet
Në fillim