Makin Qepse Profesionale(industriale) per kepuce .

4 600 EUR

6 000 EUR

Shitet nga: ADRIATIKU Sot 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Tre makina qepse per kepuce thuajse te reja shum pak te perdorura .Dy me 1 gjilper dhe nje me dy gjylpera shiten okazion te treja bashk.
ADRIATIKU
  Online
+355682046911
Leaflet
Në fillim