Makin Qepse Profesionale(industriale) per kepuce .

Shitet nga: ADRIATIKU 21 Tet 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Tre makina qepse per kepuce thuajse te reja shum pak te perdorura .Dy me 1 gjilper dhe nje me dy gjylpera shiten okazion te treja bashk.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim