Published: Korr 15 2018 02:12

Laser për heqjen e tatuazhit

EUR

Published: Korr 15 02:12
Views: 12
Aplikimet •heqjen tatuazh •Heqja e përhershme e make-up •Freckles, pika të moshës, moles •përtëritje të lëkurës •trajtimi pore •puçrra fytyre •pigmentim gjatësi vale - 1064 nm, 532 nm, 1320 nm lloj - Nd YAG Energji maksimale -1 mj - 1500 mj vonesa impuls - ≤ 10ns frekuencë - 1 - 10hz ekran - Ekran 8,4 inç me ngjyra | sistemit të ftohjes - Ftohje me ujë të dyfishtë dhe ftohje ajri | filtër -Rregullueshme: 1064 nm, 532 nm Fikse: 1320 nm, 1064 nm, 532 nm | temperatura e punës - 5 - 40 ° C | numri i të shtëna - mbi 1 milion raunde elektrik - 220V-60HZ | garanci - 1 vit | madhësi - 38 x 39 x 50 cm
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
12
Buy now

Delivery via “TNT”: from 380 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

004367762685824

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information