Kompresor

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Simaku shpk 28 Pri 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
FIAC & MICHELIN AIR COMPRESSOR NGA SIMAKU SHPK 1992
Kompresorë që nga 1977
FIAC S.p.A. ITALI ka qenë aktive për shumë vite në tregun ndërkombëtar, i karakterizuar nga një evolucion dinamik në të cilin konsumatori, me kërkesat dhe pritjet e tij, është qendra e vëmendjes. Është kënaqësi e klientit që FIAC synon të rrisë dhe rinovojë produktet e saj, duke ruajtur karakteristikat e veta të kreativitetit, fleksibilitetit dhe përshtatjes ndaj kërkesave të tregut. Lloji i organizatës i miratuar nga FIAC, për të siguruar vazhdimësinë e cilësisë së produkteve të saj dhe organizimin e saj të përgjithshëm, përgjigjet në modelet që kërkojnë që kompania të kontrollojë dhe të masë performancën e vet për përmirësim të vazhdueshëm. Të gjitha nivelet e organizatës janë të përfshira dhe qëllimet dhe rezultatet e fituara janë të përbashkëta. Te gjitha cerfikatat e fituara dhe standartet e CE
Simaku shpk
0682091745
Leaflet
Në fillim