GJENERATOR MONOFAZ

1 EUR

3 000 EUR

Shitet nga: Drini Sot 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet gjenerator PORTATIV me rrota:
Fuqi 7 kva (5.6Kw)
Fuqi 9 kva (7.2Kw)
Fuqi 12 kva (9.6Kw)
Karburnati Nafte
Linje monofaze
Ndezje automatike ose manuale
Silencioz kabine e mbyllur
Garanci 1 vjecare

Transport dhe instalim te perfshire.

Cmim dhe cilesi !
Gjendje STOK dhe POROSI sipas kerkeses.

Ofrojme dhe produkte si GJENERATOR INDUSTRIAL trefazore me Fuqi nga 7-3500 KVA,UPS ,STABILIZATOR TENSIONI

KONTAKT: DRINI
0696055959
Drini
  Online
355696055959
Leaflet
Në fillim