GJENERATOR CUMMINS USA

0 EUR

Shitet nga: Drini Sot 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
GJENERATOR CUMMINS USA ME MOTORR CUMMINS (AMERIKAN) ME ALTERNATOR STAMFORD (ANGLEZ) LINJE TREFAZORE ME NAFTE,NDEZJE AUTOMATIKE, SUPER SILENCIOZ (Nivel zhurme 62-70db konform standarteve te Bashkimit Europian,miqesore per biznesin tuaj dhe komunitetin perreth)

Gjeneratori nr 1 ne bote per besueshmeri,cilesi,nivel te ulet zhurme.Ofrohen me 0 ore pune, 2-5 vite garanci ,transport dhe instalim te perfshire.

GJENDJE STOK DHE ME POROSI SIPAS KERKESES.

NA VIZITONI TE SHIKONI/TESTONI CDO TE THOTE CILESI MAKSIMALE TE MARKES ME TE MIRE BOTERORE TE GJENERATOREVE!

DRINI :0696055959
Drini
  Online
355696055959
Leaflet
Në fillim