Frez trapan limatrice gur tranxh saldatrice etjj

Shitet nga: vlash 12 Nën 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shesim makineri ne gjendje te mire si torrno trapan radial trapan banko ,gur ,tranxha qe pret llamarina te ndryshme ,sharr ,frez ,limatrice ,barreno ,pres , furr temperimi .dhe shum makineri te tjera elektromotorra
0682026492
0698911953
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim