Fresibel me gradim 900wat

6 000 LEK

8 000 LEK

Shitet nga: niri 08 Gush 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Fresibel me gradim 900wat KZURB super cilesi e garantuar prodhim Rus i ri ne kuti ka dhe 2kaprochina rezerv.
Leaflet
Në fillim