Publikuar: Qer 25 2022 08:48

🚚Falas| Shibler profesional (matës digjital)

EUR

EUR
Publikuar: Qer 25 08:48
Shikime: 1281
✅Shibler Nonjus digjital shum preciz dhe praktik
✅Bene matjen deri ne 1 te 10 e milimetrit
✅Distanca e matjes prej 0.1mm deri 150mm
✅I pershtatshem per zdruktthari, matalpunues etj
✅Materiali plastik i karbonizuar shum i qendrueshem
📲Tel/Whatsapp/Viber: +38345372587
🆕 Produkti eshte i ri
📦 Transporti falas në Shqipëri
🏷 Qmimi: 16 euro

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1281
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38345372587

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione